מבעיה לפתרון

חלק מרכזי בהתמודדות עם בעיה הוא להכיר בבעיה עצמה.
במידה ואתם חשים שהילד שלכם “לא אותו דבר”
כלומר שמשהו השתנה בדפוסי ההתנהגות שלו- אתם בדרך הנכונה לסייע לו.

הטיפול במרכז הד-ספייס

לאחר שיצרתם איתנו קשר אנו נזמין אתכם יחד עם ילדכם לפגישת היכרות ראשונה. הפגישה נערכת במרכז שלנו, שעוצב ותוכנן במיוחד להשרות אווירה נעימה וידידותית, לאחר השיחה עם מטפל מקצועי, שעבר הכשרה ייחודית לטיפול בבני נוער וצעירים, נמליץ לכם על דרך הטיפול.

ברוב המקרים הטיפול נפרש על פני 14 מפגשים אישיים בנוכחות המטפל וילדכם, ייתכן שיהיה צורך במספר מפגשים קצר יותר כדי לזהות את הבעיה ולהציע פתרון, ולעיתים מספיקה פגישה אחת בלבד וכבר תוכלו להרגיש בהבדל. חשוב לדעת שכל הפגישות נעשות עם מטפל מקצועי ויחיד שהוא זה שילווה את ילדכם לכל אורך המפגשים.

 

לרתום את ילדכם לטיפול

הניסיון שלנו מלמד שככל שמדברים עם הילד ומדרבנים אותו, הסיכוי להצליח להביא אותו לדבר על המצוקות שלו גדל. כשאתם מדברים עם ילדכם חשוב לומר לו שהוא לא לבד, שהבעיות שהוא מתמודד איתן מוכרות וניתן לטפל בהם. לעודד אותו לנצל את המפגשים במרכז להתפתחות ולצמיחה. במידה ואתם חווים קושי לרתום את הילד, אתם יכולים להגיע למרכז בלעדיו ולהכיר דרכים נוספות מהצוות שלנו שיסייעו לכם לרתום את ילדכם.

הכל נשאר בינינו

אנו במרכז הד-ספייס מחויבים בהתאם לתקנות ולחוק הרפואי לשמור על סודיות המידע.
כל מידע שיימסר על ידכם או על ידי ילדכם יישאר אך ורק במרכז הד-ספייס ולא יגיע לאף גורם נוסף מלבד הגורם המטפל, כך שאתם וילדכם יכולים להרגיש בטוחים שהמידע שתמסרו לנו יישאר רק אצלנו וכל טרתו היא לסייע לילדכם להחזירו במהירות למסלול החיים התקין,  אבל ישנן כמה חריגות- אם המטפל מודאג באופן רציני בנוגע לביטחונכם, או ביטחונו של מישהו אחר, הוא חייב – לפי החוק – לנסות לשמור על כולם בטוחים. המשמעות היא כי הוא עשוי להצטרך לשתף את חששותיו עם מישהו אחר. דברו עם המטפל/ת שלכם אודות חיסיון רפואי על מנת לוודא כי אתם מבינים איך זה עובד.

עלות הטיפול

השירות ניתן ללא עלות.

מרכז הד-ספייס ממומן על ידי המוסד לביטוח לאומי, רשויות מקומיות וקרנות פרטיות ומפוקח על ידי משרדי הבריאות, הרווחה והחינוך, הכל כדי להעניק לילדכם את הטיפול הטוב ביותר.